PSZ_0025 (2)

Konkurs internetowy Parki krajobrazowe Polski

Co?

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych, którzy mieszkają na terenie gmin położonych w parkach krajobrazowych.

Kiedy?

Od 1 czerwca do końca roku szkolnego czyli 26 czerwca. I etap będzie trwał od 1 do 25 czerwca (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem Bożego Ciała i piątku 12 czerwca). O godzinie 8.00 publikowany będzie zestaw składający się z 5 pytań testowych. Pytania dostępne będą do godziny 20.00. Przez pierwsze dwa tygodnie możecie się spodziewać stosunkowo łatwych pytań, a później poziom trudności będzie wzrastał. Finał odbędzie się 26 czerwca 2020 r. w godzinach 16.00-18.00.

Jak?

Uczestnicy konkursu, za zgodą rodziców, muszą się zarejestrować na stronie internetowej konkursy.zpkwm.pl. Każdy z użytkowników może mieć założone tylko jedno konto.

Wyniki

Informacja o wynikach testów z danego dnia będzie publikowana codziennie po zakończeniu testów – czyli o godzinie 20.00. W zestawieniu pojawi się Nick, ilość punktów uzyskanych przez uczestnika danego dnia oraz czas rozwiązywania testu.

Wyniki całego konkursu ogłoszone zostaną 29 czerwca o godzinie 12.00.

Nagrody

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody! Wśród uczestników konkursu, co tydzień będą rozlosowywane dodatkowe nagrody.

Organizator

Konkurs organizowany jest przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego we współpracy z Porozumieniem Parków Krajobrazowych Polski.

Regulamin jest dostępny na stronie konkursu.